Rüyada Ağız Kavgası Görmek

Rüyada Ağız Kavgası Görmek:

Rüyada ağız kavgası görmek, kendine olan güvenin yüksek olması sayesinde zor durumlarla tek başına baş etme gücüne sahip olamaya ve ekmeğini taştan çıkaracak kadar çalışkan, hırslı ve azimli duruma gelmeye alamet eder. Bu rüya aynı zamanda gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve rüya sahibinin hayatında bir takım sorunların baş göstereceğine, insanlarla arasındaki uyumun, iyi geçimin ve muhabbetin bozulacağına işaret edilir.

Rüyada Ağız Kavgası Yapmak:

Bir kişi rüyasında kendini biriyle ağız kavgası yaparken görürse o kişi öfkeyle oturur ve zararla kalkar diye yorumlanır. Rüya sahibinin hırsının kurbanı olacağına, kendisini kontrol edemeyeceği için de haklıyken haksız durumlara düşeceği olarak yorumlanır.

Rüyada Mahalle Kavgası Görmek:

Rüyada mahalle kavgası görmek, zorluk ve zahmet çekmeye, işlerde başarısız olmaya, borçların yükünün altında kalmaya ve iki yakanın bir türlü bir araya gelmemesine dalalet eder.

Rüyada Yumruk Yumruğa Kavga Etmek:

Rüyada yumruk yumruğa kavga etmek, dar gönüllü ve dar gözlü bir kişi ile açıklanır. Malından ve parasından kendisinin bile yemeye kıyamadığı, varlık içinde yokluk çeken, her türlü maddi imkâna sahip olduğu halde parasızlık içinde ömür geçiren birinin varlığına işaret eder.

Rüyada Birine Saldırmak:

Rüyada birine saldırmak, düşmanlık yapmaya, kin ve nefret beslemeye işaret eder. Rüya sahibinin bir türlü affedemediği bir kişinin ya da kendisini çok kötü şekilde etkilemiş olduğu için bir türlü unutamadığı bir olayın olduğuna işaret edilir.

Rüyada Birinin Saldırısına Uğramak:

Rüyada birinin saldırısına uğramak, rüya sahibinin arkasından yalan yanlış konuşan, kaba tabirle kuru sıkı atıp tutan, onu kötüleyen ve dedikodusunu yapan bir kişinin varlığına alamet eder. Can sıkacak bazı olayların yaşanacağına ve sözlerin işitileceğine işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. refaba_2014 dedi ki:

  çok güzel bu siteyi kim kurduysa Allah o kişiden bin kere razı olsun:D

 2. cemal dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Admin

 3. yusuf_balel dedi ki:

  Beğendim. Admin

 4. ypekez dedi ki:

  O kadar güzel ki Admin

 5. KALBIM dedi ki:

  bu siteyi çok beğendim bu siteyi açtırandan allah razı olsun Admin

 6. dursun dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

 7. leyla dedi ki:

  sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Admin

 8. seda tatlıses dedi ki:

  bu siteyi çok beğendim bu siteyi açtırandan allah razı olsun Admin

 9. elif dedi ki:

  kesinlikle çok başarılı bir site olmuş,bizi bilgilerinizle aydınlattığınız için çok teşekkür ederiz.

 10. erkan dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş. Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle