Rüyada Ağıt Yakmak

Rüyada Ağıt Yakmak:

Rüyada ağıt yakmak, rüyayı gören kişinin, yaşayacağı sorunlardan ötürü görev olarak verilmiş işleri aksatacağına ve bu sebepten ötürü uzun zamandır çalıştığı işinden kovulacağına delalet edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, çok sevdiği ve değer verdiği birisinin vefat edeceğine ve bu yüzden rüyayı gören kişinin büyük ruhsal sorunlar yaşayarak hayatı ve insanları boşlayacağına tabir edilir.

Rüyada Ağıt Yakan Birini Görmek:

Rüyada ağıt yakan birini görmek, rüyayı gören kişinin, kafasında kendisi ile ilgili saçma olaylar ve hayaller kurup onlarla ilgilendiğine ancak artık gerçek dünyaya dönüp hayatı ve ailesi ile ilgilenmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Cenaze Evinde Ağıt Yakmak:

Rüyada cenaze evinde ağıt yakmak, görülen evde yaşanacak büyük sorunların ve sıkıntıların kolay bir şekilde çözüleceğine ve aile halkının birlik ve beraberliklerini koruyacaklarına tabir edilir.

Rüyada Ölü İçin Ağıt Yakıldığını Görmek:

Rüyada ölü için ağıt yakıldığını görmek, yaşanılan hanede büyük bir sorunun ya da çok acı verecek bir sıkıntının ortaya çıkacağına işaret edilir.

Rüyada Sevilen Bir Kişi İçin Ağıt Yakmak:

Rüyada sevilen bir kişi için ağıt yakmak, rüyayı gören kişinin çok sevdiği ve değer verdiği birisinin vefat edeceğine işaret edilir.

Rüyada Bağırarak Ağlamak:

Rüyada bağırarak ağlamak, rüya sahibinin hanesi içinde yaşanacak büyük sıkıntılara ve hanede tartışmalara sebep olacak sorunlara yorumlanır.

Rüyada Ninni Görmek:

Rüyada ninni görmek, rüyayı gören kişinin, insanlar arasında sergilediği hareketler ve davranışlar yüzünden küçük düşeceğine ve mahcup olacağına yorumlanır.

Rüyada Ninni Söylemek:

Rüyada ninni söylemek, rüya sahibinin, çok uzaklarda ikamet eden bir akrabası ya da bir tanıdığı ile görüşeceğine ve geçmişte yaşanılan ve üzerlerinde büyük izler bırakmış olaylardan bahsedip efkarlanacaklarına alamet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Mahmud dedi ki:

  Yureginize saglik Admin.

 2. v.goktepe dedi ki:

  tek eksik olan resimler. Admin

 3. AhSen dedi ki:

  Harika A

 4. bedriye dedi ki:

  Emeğinize sağlık. Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle