Rüyada Ağaca Çıkmak

Rüyada Ağaca Çıkmak:

Rüyada ağaca çıkmak, hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin özellikle de meslek hayatında çok iyi noktalara geleceği, büyük başarılar göstereceği, başarıları ile ailesini gururlandıracağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin geleceğinin çok parlak olacağına, şansının ve kısmetinin de hep kendisinden yana gideceğine tabir edilir. Rüyada ağaca çıkmak, herkesin arzu ettiği bir yaşamın sahibi olmak anlamına gelir.

Rüyada Ağaca Çıktığını Görmek:

İlerlemeye, gelişmeye ve kalkınmaya rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin hem öğrencilik hem de meslek hayatında her zaman önde olacağına yorulur ve rüya sahibinin yapacağı ticarette rekabet edilemez kimse konumuna geleceği şeklinde açıklanır.

Rüyada Yeşil Ağaca Çıkmak:

Uğur olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin helal yollardan ekmek yiyeceğine, sahip olacağı dünya mallarını alın teri ile hak edeceğine, Allah’ın makbul ve hayırlı kulları arasına girecek güzel ve önemli işler yapacağına işaret eder. Hidayete ermeye ve hikmet sahibi olmaya alamet eder.

Rüyada Korkudan Ağaca Çıkmak:

Rüyayı gören kişinin korkularından ve üzüntülerinden kurtulacağına, şifa ve ilaç bulacağına, bu sayede ruhunun da, bedeninin de iyileşeceğine ve güzelleşeceğine işaret eder. Bu rüya, kurtuluş olarak değerlendirilir ve rüya sahibi için hayırları gösterdiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Yüksek Ağaca Çıkmak:

Ün, nam ve makam sahibi olmaya yorulur. Rüyayı gören kişinin toplumda itibarını arttıracağı kadar önemli işlerin altına imzasını atacağına, sağlam ve sarsılmaz bir koltuğa oturacağına, bu sayede hem kariyerinin hem de kazancının garanti olacağına tabir edilir.

Rüyada Kuru Ağaca Çıkmak:

Rüya sahibinin bilge kimse haline geleceğine, hikmetli ve asil insanlardan olacağına, insanlara yol göstereceğine ve sahip olduğu maddi imkânları hayır işlerinde kullanacak kadar yüce gönüllü biri olma mutluluğunu ve şerefini yaşayacağına yorulur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. ERDEM dedi ki:

  Sitenize yeni katıldım.Kutlarım sizi ve emeği olan herkesi…Farklı ve bence çok hoş bir site … Sevgiyle kalın Admin

 2. ebru dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsin. Admin

 3. doktorNO dedi ki:

  Thanks Admin.

 4. KaderimNET dedi ki:

  Emeğinize sağlık hocam Admin

 5. betul dedi ki:

  Arkadaşımın tavsiyesi ile ögrendim sitenizi başarılar diliyorum Admin.

 6. love dedi ki:

  çok güzel bu siteyi kim kurduysa Allah o kişiden bin kere razı olsun:D

 7. Ayşenur dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle