Rüyada Ağaç Sulamak

Rüyada Ağaç Sulamak

Rüyada ağaç sulamak, hayır işlemeye, sadaka vermeye veya ihtiyaç sahiplerine yardım etmeye işarettir. Bu rüyayı gören kimse insanlara faydalı işlerle meşgul olur ve bu işler sonucunda büyük bir sevap kazanır. Böyle bir rüya genellikle dünya hayatında iyi bir isimle anılmaya, dini açıdan derecenizin yükselmesine neden olacak eylemlerde bulunmaya ve insanların hoşuna gidecek hareketler yapmaya işarettir. Rüyada yeşil ve büyük bir ağacı sulayan kişi, hiç beklemediği bir şana ve şöhrete sahip olur. Bu rüya ün kazanıp, herksin takdirini toplayacağınıza ve hayat boyu sürecek bir rahatlığa ve ferahlığa kavuşacağınıza delalet eder. Rüyada suladığı ağacın büyüdüğünü gören kişinin çok hayırlı ve iyi bir evladı olur; ileride anne babasına büyük ikramlarda ve ihsanlarda bulunur diye yorumlanır.

Rüyada Ağaç Sulatmak

Rüyada başkasına ağaç sulatmak, büyük bir işe girişip emrinde birtakım insanları çalıştırmaya, hayra vesile olmaya, insanların doğru yola erişmelerini sağlamaya işarettir. Bu rüyayı gören kişi dünya hayatında sadece kendisi için değil diğer insanların mutluluğu ve huzuru içinde çalışır ve onlara her konuda yardım eder. Aynı zamanda bu rüya yakında çalışmalarınızın meyvesini yiyeceğinizin ve büyük bir mevkiye ulaşacağınızın göstergesi olarak yorumlanır.

Rüyada Ağaçların Sulanıp Büyümesi

Rüyada ağaçların sulanıp büyümesi ve serpilmesi, bazı konularda şansın sizden yana olacağının; hiç beklemediğiniz yerlerden iş teklifi alacağınızın ve bu durumun sizi mutlu edeceğinin göstergesidir. Bu rüyayı gören kimse, kendisinin yanında başka insanlara da vesile olur ve onların rahat bir hayat sürmelerini sağlar. Aynı zamanda bu rüya büyük bir iyilik yapacağınızın ve bu iyilik sonrasında hem dünyada hem de ahrette rahat edeceğinizin göstergesi diye yorumlanır.

Rüyada Ağaç Sulamanın Psikolojik Tabiri

Rüyada ağaç sulamak, genellikle sizin hayırsever ve sıcakkanlı bir kimse olduğunuza; çevrenizdeki her canlıya duyarlı davrandığınıza işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. snow dedi ki:

  sağolun

 2. memheet_ata_979 dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz

 3. sevap dedi ki:

  Ben bunu begenırım

 4. mazhar dedi ki:

  Süper bi bölüm ve bi okadarda eğitici

 5. Mustafa dedi ki:

  Arkadaşımın tavsiyesi ile ögrendim sitenizi başarılar diliyorum Admin.

 6. orhn88 dedi ki:

  önemli bilgiler Admin

 7. brhn67 dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Admin

 8. nursima dedi ki:

  O kadar güzel ki. Admin

 9. trilogy dedi ki:

  Beğendim. Admin

 10. ibrahim dedi ki:

  O kadar güzel ki Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle