Rüyada Ağaç Dikmek

Rüyada Ağaç Dikmek:

Rüyada ağaç dikmek, hayır işleri yapmaya ve Allah katında günahlar için af dilemeye delalet eder. Rüya sahibi, dinde güzel, ahlakta iyi kimsedir. Bu sayede de imandan çıkmasını gerektirecek hiçbir suç işlememiş, hiçbir günaha girmemiş olmasına rağmen, hayır işi yapmayı kendine kulluk görevi olarak görmüş demektir. Rüyada ağaç dikmek, rüya sahibinin duyacağı hayırlı sözlere ve müjdeli gelişmelere yorumlanır.

Rüyada Ağaç Sulamak:

Rüyasında ağaç suladığını gören kişi, büyük bir hayır işi yapacak ve düşkün kimselere büyük bir iyilik yaparak onların duasını alacak demektir. Rüya sahibinin iyiliği o kadar isabetli bir zamanda gelecek ve öyle bir anda imdada yetişecek ki kişiler kendisini ölene kadar unutmayacak, her daim anacaklar ve hayır dualarını esirgemeyeceklerine alamet eder.

Rüyada Fidan Dikmek:

Rüyasında fidan diktiğini gören kişi, büyük bir mutluluk yaşama şansına nail olur. Allah kendisine duyguların en güzelini, mutluluğunda en büyüğünü yaşamayı nasip eder. Bir yandan da iş ve ticaret hayatında ani, hızlı bir o kadar da temiz ve hayırlı gelişmeler yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Ağaç Kesmek:

Rüyada ağaç kestiğini gören kişinin, ailesinden ya da yakınlarından birinden alacağı bir destek sayesinde kaçan keyfinin, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine işaret eder. Rüya sahibi bir konuda gurur ve inat yapmış, aslında sadece kendini cezalandırmış demektir. Bu destek sayesinde ceza da sona ermiş olacak diye yorumlanır.

Rüyada Ağaç Kesildiğini Görmek:

Rüyasında ağaç kesildiğini gören kişinin kariyeri ya da ticaret hayatındaki vizyonu ile ilgili olarak bazı sorunları olacak, iş hayatındaki imajı zedelenecektir. Ama korkulan olmayacak ve durum bir krize dönmeden atlatılacak ve her şey unutulup eski haline dönerek, kaldığı yerden devam edecek diye yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. ahmet dedi ki:

  valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Admin

 2. deadd dedi ki:

  bu siteyi çok beğendim bu siteyi açtırandan allah razı olsun Admin

 3. avi35 dedi ki:

  O kadar güzel ki Admin

 4. selam dedi ki:

  Siteniz çok güzel Admin

 5. slm3435 dedi ki:

  Harika A

BİR YORUM YAZ
site ekle