Rüyada Ağabey Görmek

Rüyada Ağabey Görmek:

Rüyada ağabey görmek, güç ve kudret sahibi olmaya, tüm zorluklarla baş edebilme cesaretine sahip olmaya ve acıya karşı dirençli hale gelmeye delalet eder. Rüya sahibinin çelik gibi sinirleri olduğu, bu sayede de sıkıntılardan ve zorluklardan en az zararla çıkmayı başardığı anlamına gelir. Rüyada ağabey görmek, aynı zamanda rüyayı gören kişinin canının güvende olduğuna işarettir.

Rüyada Kardeş Görmek:

Rüyada kardeş görmek, kişinin hiçbir zaman yalnızlığa düşmeyeceğine, kendisini çaresiz ya da güçsüz hissetmeyeceğine tabir edilir. Rüya sahibi hayatı boyunca hiçbir korku, şüphe ya da endişe yaşamayacak bu sayede kafası da içi de huzurlu olacak demektir.

Rüyada Abla Görmek:

Rüyada abla görmek, rüya sahibinin yüzünün gülmesini sağlayacak olayların yaşanacağına, hayatında hayırlı ve güzel gelişmelerin meydana geleceğine delalet eder. Kişi üst üste pek çok sürpriz yaşayacak demektir diye yorumlanır.

Rüyada Baba Görmek:

Rüyada baba görmek, rüyayı gören kişinin hayatı boyunca hiçbir vakit sırtının yere gelmeyeceğine, azmi ve inancı sayesinde her türlü zorluğun altından aslanlar gibi çıkacağına yorulur. Hem maddi hem de manevi anlamda güç kazanmaya yorumlanır.

Rüyada Anne Görmek:

Rüyada anne görmek hayırlı ve müjdeli haberlere tabir edilir. Kişinin gelirinin artacağına, işlerinin çoğalacağına ve bu sayede hanesinde bolluk, bereket olacağına delalet eder. Bu rüya aile içindeki anlayışa, bağlılığa ve mutluluğa işaret eder.

Rüyada Dayı Görmek:

Rüyada dayı görmek, rüyayı gören kişinin sığınma ve ait olma duygusuna tabir edilir. Rüya sahibinin kendini bazen bir çocuk kadar savunmasız hissettiğine, düştüğü yerden ancak birilerinin el uzatmasıyla kalkabileceğine inanışına yorumlanır.

Rüyada Hala Görmek:

Rüyada hala görmek, kişinin bir işinin kendi lehine noktalanacağına ve bu sayede rahata ve huzura kavuşacağına işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Beyaz dedi ki:

  Ben bu Rüya Tabirleri yazısını begenırım

 2. astalavista dedi ki:

  Çok sağol yaa. Rüya Tabirleri dahada ekleyin:D

 3. erdem dedi ki:

  önemli bilgiler Admin

 4. selam dedi ki:

  Allah razı olsun. Rüyada Ağabey Görmek yazıları çok güzel..

 5. BirDOST dedi ki:

  Ellerinize sağlık güzel olmuş siteniz.İnşallah devamı gelir Admin

 6. betul dedi ki:

  Teşekkürler Admin

 7. Gülseren dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

 8. vahsi dedi ki:

  O kadar güzel ki Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle