Rüyada Ağ Görmek

Rüyada Ağ Görmek:

Rüyada ağ görmek, genel anlam itibariyle hayırlara alamet ettiği gibi bunun yanı sıra farklı anlamlarda da yorumlanabilmektedir. Rüya sahibinin işlerinde istediği verimi yakalayacağı, geçiminin kolaylaşacağı, hayatının güzelleşeceği şeklinde kabul edilir. Kişinin rahata kavuşacağına işaret eder. Rüyada ağ görmek aynı zamanda tatsız olayların vuku bulacağına, rüyayı gören kişinin keyfinin kaçacağına ve yüzünün asılacağına işaret eder.

Rüyada Balık Ağı ile Balık Tutmak:

Rüyada balık ağı ile balık tutmak, rüya sahibinin onuru ve namusu ile yaşamayı tercih eden kimse olduğuna, Allah korkusu taşıdığına, adına ve ekmeğine leke sürecek hileli işlerden geri durduğuna, hak yolundan da bir an olsun ayrılmayı aklından geçirmediğine yorumlanır.

Rüyada Ağ Atmak:

Rüyada ağ atmak, rüyayı gören kişinin kazancının hakkını layığı ile verdiğine, aldığı her kuruşu bilek gücü ile kazandığına, evlatlarının boğazından haram lokma geçirmediğine, fesada düşmediğine ve kimsenin hakkını yemediğine yorumlanır.

Rüyada Ağ Ören Örümcek Görmek:

Rüyada ağ ören örümcek görmek, rüya sahibinin hayatını kazandığı işlere rivayet edilir. Kişi, var gücüyle geçimini sağlayabilmek için çalışıyor demektir. İşinin peşinde, ekmeğinin derdinde olan bir kişinin varlığına işaret eder.

Rüyada Zıpkın Görmek:

Rüyada zıpkın görmek, güç ve kudret sahibi olan bir kimseye işaret eder. Rüya sahibinin düzenini kurmuş olduğuna, disiplinli oluşuyla mesleğinde en iyisi olmayı başardığına ve mutlu bir hayat yaşadığına delalet eder.

Rüyada Zıpkınla Balık Tutmak:

Rüyada zıpkınla balık tutmak, rüya sahibinin kafasında bazı soru işaretleri olduğuna, kişinin kararsızlığa düştüğüne ve yaşadığı kararsızlık nedeni ile tutarsız tavırlar sergilediğine yorumlanır.

Rüyada Balık Tutmak:

Rüyada balık tutmak, rüyayı gören kişinin şansının açık olduğu anlamına gelir. Bu rüyayı gören kimsenin zengin olacağına işaret eder…

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. AYDAN dedi ki:

  istek konu alıyormusunuz Admin.

 2. xado dedi ki:

  önemli bilgiler Admin

 3. ŞiNaSi dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

 4. Halill dedi ki:

  Emeğinize sağlık hocam Admin

 5. ahmet dedi ki:

  Beğendim. Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle