Rüyada Af Dilemek

Rüyada Af Dilemek:

Rüyada af dilemek, anlayışlı olmaya ve kendini insanların düştüğü zor durumların yerine koymaya yani bir diğer değişle empati kurmaya alamet eder. Rüya sahibinin anlamadan, dinlemeden kimseyi yargılamadığına, dışlamadığına ve suçlamadığına işaret eder. Bunun tam aksine rüya sahibi için kendisine karşı yapılmış tüm hataları affedecek ve içinde kin bulundurmayacak kadar büyük gönüllü olduğu yorumu yapılır.

Rüyada Allahtan Af Dilemek:

Bir kişinin rüyasında Allah’tan af dilediğini görmesi onun şansının açılacağına, kısmetinin bollaşacağına, maddi anlamda rahatlık göreceğine ve Allah’ın kendisini fazlasıyla dünya nimetleri ile mükâfatlandıracağına tabir edilir.

Rüyada İstiğfar Görmek:

Rüyada istiğfar görmek ya da istiğfar etmek Allah’tan af dilemekle aynı anlama gelir ve rüyayı gören kişinin ticaretinin açık olacağı, işinin gücünün rast gideceği, şansın kendisinden yana olacağı anlamına gelir ve hayır bulmak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Birinden Af Dilemek:

Rüya sahibinin rüyasında birisinden af dilediğini görmesi onun olgun tavrı ve güzel ahlaklı oluşu ile değerlendirilir. Rüya sahibinin hikmet sahibi kimse olduğuna işaret ederken aynı zamanda sahip olduğu olanakların ve maddi imkânların çokluğu sayesinde hayatından ve kazancından razı geleceğine ve memnun olacağına rivayet edilir

Rüyada Af Dilenmesi:

Rüyada af dilenmesi ya da kendinden af dilenmesi rüyayı gören kişinin iyi kalpli, cömert ve yiğit bir kimse olduğuna, çevresindekilere huzur vermek ve mutluluk dağıtmakla kalmadığına, tatlı dilli ve hoş sohbeti sayesinde kendini sevdirmeyi başardığına delalet eder.

Rüyada Birini Affetmek:

Rüyada birini affetmek gerçek anlamda da kişiye hata etmiş ya da kendisini kırmış olan kimseyi affedeceğine ve yapılanı unutacağına işaret eder.

Rüyada Özür Dilemek:
Rüyada özür dilemek, hak yolundan gitmeye, Allah korkusu taşımaya, kitaptan ayrılmamaya ve mevki sahibi olmaya işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Elif dedi ki:

  Çok güzel bir site,hem dini hem de ders yönünden çok güzel teşekkürler.

 2. pol dedi ki:

  Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

 3. baby2674 dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

 4. Selin dedi ki:

  valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle