Rüyada Adet Olduğunu Görmek

Rüyada Adet Olduğunu Görmek:

Rüyada adet olduğunu görmek, zor durumda kalmaya, zahmet ve sıkıntı çekmeye rivayet edilir. Rüya sahibinin dinde ve ahlakta zayıflayacağı, iyi ve güzel huylarını terk edeceği, eksik, hatalı ve kusurlu işler yapacağı bu nedenle de gözden düşeceği ve geri planda kalacağı anlamına gelir. Bu rüya helal olmayan yollara girmeye, zinaya ve fesada düşmeye işarettir.

Rüyada Adet Olduğunu Hissetmek:

Rüyayı gören kişinin hayatında bir takım aksiliklerin meydana geleceğine ve kendisinin de daha kısa yollardan daha çok para kazanıp kar etmek için kötü işlere gireceğine, bu durumun ters tepmesi ile zarar etmekle kalmayacağına aynı zamanda günahkâr olacağına yorumlanır.

Rüyada Adet Olmak:

Bir kadının ya da bir erkeğin rüyasında adet olduğunu görmesi o kimsenin hak yolundan saparak, nefsine yenileceğine ve şeytana uyacağına rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin Allah katında makbul olmayan yollara girmekten geri durmadan menfaat elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Aybaşı Olduğunu Görmek:

Rüyada aybaşı olduğunu görmekle, adet olduğunu görmek arasında fark yoktur esasen ve dolayısıyla her iki rüyada aynı şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin hileli işler yapacağı ve bundan kendisine çıkar sağlamaya çalışacağı ile yorumlanır.

Rüyada Adet Kanaması Görmek:

Rüya sahibi eğer rüyasında kan görürse onun rüyası artık bozulmuş demektir. Fakat rüyada eğer kan yoksa ve rüya sahibi adet kanaması olduğunu hissederse bu onun büyük bir hataya düşeceğine, saygınlığını yitireceğine ve insanlar tarafından ayıplanacağına işarettir.

Rüyada Regl Olduğunu Görmek:

Rüya sahibinin hataları nedeni ile başının ağrıyacağına, huzurunun kaçacağına ve bu nedenle de hak yolunda yaptığı hayır işlerinin de kabul olmayacağına tabir edilir. Bu rüya aynı zamanda kişinin inancını terk edeceği ile yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Ahmet dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim

 2. Ezgi dedi ki:

  Emeğinize sağlık.

 3. Aliş dedi ki:

  Harika bir yazı

 4. jale dedi ki:

  Çok çok güzel Rüya Tabirleri

 5. serpil dedi ki:

  Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

 6. a1y2n3e4t5 dedi ki:

  Teşekkürler Admin

 7. seyfullah dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Admin .

BİR YORUM YAZ
site ekle